Juta

plenkaКомпанія JUTA (Чехія) є одним з найбільших в Європі виробників полімерних волокон і матеріалів на їх основі, у тому числі, будівельних підпокрівельних плівок. З моменту свого створення до сьогоднішнього дня підприємство JUTA пройшло досить довгий шлях, на якому, безумовно, зустрічалися і запаморочливі успіхи, і тимчасові невдачі. І ось сьогодні, маючи у своєму розпорядженні 11 заводів, на яких задіяно 1900 осіб, підприємство JUTA займає гідне місце серед найбільших виробників у своїй галузі, завоювавши заслужену довіру у незліченної кількості споживачів.

Будівельні плівки «JUTA» служать для забезпечення герметичності, захисту і оберігання конструкції покрівлі від проникнення вологи ззовні, забезпечують вихід конденсату з утеплювача назовні, а також забезпечують оптимальний температурно-вологісний режим усередині приміщень, будівельних конструкцій і теплоізоляції. Продукція компанії JUTA пропонується в Україні під зареєстрованими компанією «Євроізол» торговими марками: Гідробар’єр, Паробар’єр Антиконденсат.

Гідробар’єр

Паропроникна армована підпокрівельна плівка, призначена для захисту горищного простору від пилу, проникнення залишкової води, дощу і снігу. Завдяки мікроперфорації забезпечується можливість вентиляції водяної пари, що проникає в теплоізоляційний шар покрівельної конструкції.
Підпокрівельна плівка не схильна до гниття і дії шкідників. Підпокрівельна плівка використовується при влаштуванні всіх вентильованих похилих покрівельних конструкцій (в комплексі з металочерепицею, керамічною черепицею, єврошифером, цементно-волокнистих, асбестоцементним та іншими покрівельними матеріалами).

Монтаж:

Підпокрівельна плівка закріплюється безпосередньо на площині крокв або інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби з механічною установкою або нержавіючі цвяхи з плоским капелюшком. Відстань між несучими лагами не повинна перевищувати 1,2 м. Відстань між підпокрівельної плівкою і настилом має становити 2-4 см. За коника повинен бути забезпечений зазор не менше 5 см для вентиляції. Слід укладати підпокрівельну плівку більш яскравою стороною вкладний стрічки на краю плівки до покрівельного покриття.

Антиконденсат

Поліпропіленова підпокрівельна плівка, що має з одного боку антиконденсатний шар нетканого геотекстилю, з іншого – гідроізоляційний шар. Завдяки текстильній вставці підпокрівельна плівка адсорбує залишки пари, вологи і сприяє їх вивітрюванню через вентиляційні зазори. Перевагою підпокрівельної плівки є її виняткова міцність і стандартна висока стабільність до УФ випромінювання (до 12 міс.). Антиконденсат незамінний при влаштуванні металевої покрівлі (листова металочерепиця, оцинкований і мідні листи і т.д.). Покрівля після монтажу підпокрівельної плівки може залишатися без покриття більш тривалий час, ніж з використанням інших підпокрівельних плівок. А завдяки високій міцності будівельна плівка «JUTA» може витримати як вагу монтажника, так і шар снігу в зимовий час.

Монтаж:

Підпокрівельна плівка монтується абсорбуючим шаром з нетканого геотекстилю всередину приміщення. Мінімальний зазор під підпокрівельної плівкою повинен складати 4 см. Закріплення підпокрівельної плівки в нижній зоні покрівлі і в області коника має відповідати умовам, необхідним для організації струму повітря, а в зоні коника повинен залишатися зазор не менше 10 см для вентиляції. Використовувати підпокрівельну плівку можна в будь-яких похилих вентильованих покрівельних конструкціях.

Паробар’єр

Паронепроникна захисна армована підпокрівельна плівка «JUTA», призначена для утворення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції підпокрівельного простору скатних і плоских покрівель, а також для утворення паронепроникного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції у випадках внутрішнього утеплення зовнішніх стін об’єкта. Підпокрівельна плівка може використовуватися як для вентильованих, так і не вентильованих конструкцій у скатних або плоских дахах.

Монтаж:

Підпокрівельна плівка закріплюється як горизонтально, так і вертикально на внутрішній стороні теплоізоляції. Для цього використовуються скоби або нержавіючі цвяхи з плоским капелюшком. Обов’язково склеювати підпокрівельну плівку 2-сторонньої липкою стрічкою, що дозволить зберегти в місцях стиків пароізоляційні властивості матеріалу. Підпокрівельна плівка може укладатися будь-якою стороною. Використання підпокрівельної плівки можливо як зі скловолоконними матеріалами (Isover, Ursa та ін.), Так і з мінеральною ватою (Rockwool, Mizol).

Завантажити прайс