Елементи примикання

Елементи, що ущільнюють переломи і перепади на крівлі, дозволяють швидко і без додаткових зусиль зробити надійне і стійке примикання і при цьому отримати задовільний естетичний ефект. Певне формування і еластичність матеріалів дозволяють застосовувати їх на всіх видах покрівельного покриття, і при цьому завдяки можливості поперечного і подовжнього витягування покращується співпраця з цілою конструкцією крівлі.

Стрічка для обробки примикання AluPLUS Стрічка для оброблення примикання OlowPLUS® Стрічка для оброблення примикання OlowMAX® Стрічка для примикання MiedPLUS®
prumuk alu plus prumuk pb max prumuk miedz plus prumuk pb max
Професійна стрічка застосовується для обробки примикання і ущільнення на крівлі. Плюсом цієї стрічки є її міцність і еластичність під час монтажу. Виготовляється з алюмінію гаряче забарвленого, стійкого до ультрафіолетового випромінювання. По всій ширині стрічки нанесений шар бутилового клею. Характеризується високою пластичністю. Монтаж можливий при температурі повітря вище + 5° С. Професійна стрічка застосовується для обробки примикання і ущільнення на даху. Плюсом цієї стрічки є її міцність і еластичність під час монтажу. Виготовляється зі свинцю гаряче забарвленого, стійкого до ультрафіолетового випромінювання. По всій ширині стрічки нанесений шар бутилового клею. Характеризується високою пластичністю. Монтаж можливий при температурі повітря вище + 5° С. Стрічка для обробки димаря і примикання до стін. Виготовляється із забарвленої свинцевої стрічки. Унікальна формула штампування за технологією Plus створює ідеальний, міцний продукт. По всій ширині стрічки нанесений шар бутилового клею, що надає їй велику пластичність і при цьому естетичний зовнішній вигляд. Товщина стрічки з клеєм 2 мм. Професійна стрічка застосовується для обробки примикання і ущільнення на даху. Плюсом цієї стрічки є її міцність і еластичність під час монтажу. Виготовляється з міді, стійкої до ультрафіолетового випромінювання. По всій ширині стрічки нанесений шар бутилового клею. Характеризується високою пластичністю. Монтаж можливий при температурі повітря вище + 5° С.
Планка для примикання тип ST Планка для примикання тип NST
prumuk planka ST prumuk planka NST
Спеціально спрофільована планка, яка використовується для притиску і вирівнювання верхньої кромки рулону стрічки примикання. Борозну, яка виникла між планкою і конструкцією даху необхідно заповнити ущільнюючою масою. Виробляється з алюмінієвого аркуша. Кольори: цегельний, каштановий, вишневий, коричневий, антрацит, чорний. Спеціально спрофільована планка, яка використовується для притиску і вирівнювання верхньої кромки рулону стрічки примикання. Борозну, яка виникла між планкою і конструкцією даху необхідно заповнити ущільнюючою масою. Виробляється з алюмінієвого аркуша. Кольори: цегельний, каштановий, вишневий, бронзовий, антрацит, чорний.