Елементи снігозатримання

Комплект SnowStoper це продукти, які оберігають від раптового обвалу снігу з даху, розбивають його на частини і частково його на ній утримують. Оберігання від вище згаданих небезпек особливо важливе над входами до будинків, тротуарами, в’їздами до гаражів, стоянками, місцями, де грають діти і так далі Невеликими витратами можна забезпечитися від погроз для здоров’я і матеріальними витратами. Ми пропонуємо повний комплект снігозатримувачів для будь-якого покриття і в широкій колірній гаммі.

Снігозатримувачі виготовляються із сталевого оцинкованого листа з обох боків забарвленого. Ширина 34 мм, товщина 1,5 мм.

Снігозатримуюча решітка З’єднуючий зажим для снігозатримуючої решітки Кріплення снігозатримуючої Решітки тип В
snow reshitka snow zazum snow kronshtein
Елемент снігозатримання. Доступна довжина 1200,2000 і 3000 мм Застосовується для з»єднання снігозатримуючих решіток. використовується для кріплення снігозатримуючої решітки на скатах крівлі покритої черепицею.
Кріплення снігозатримувального бруса 140мм Снігостоп алюмінієвий Снігоріз тип А, В
snow brevno rapid snow stoper snow tup A
використовується для швидкого кріплення снігозатримуючого бруса-кругляка використовується для снігозатримання порівлі, має естетичний малопомітний вигляд оберігають від раптового обвалу снігу з даху покритого черепицею і розбивають його на частини.