Planja (Siba)

Водостічна система Plannja Siba

Водостоки Siba від Plannja – це унікальне рішення проблем захисту покрівлі, фасаду, фундаменту і вимощення від води. Водостоки Plannja, які проводяться вже 40 років, мають не тільки необхідним набором захисних характеристик, а й великою кількістю переваг. Поєднання гарячеоцинкованої сталі, фізична хімія, грунту та двостороннього покриття пластизолі забезпечують надійний захист від корозії. Полімерне покриття в 100 мікрон – це досить надійний захист від механічних пошкоджень для сталевого листа товщиною 0,6 мм.

Водостоки Plannja

Ці водостоки мають найбільший розмірний ряд труб та найширший асортимент додаткових елементів. Для історичних будівель передбачений спеціальний дизайн – імітація ручної роботи – грубий шов на стиках. Тільки два виробники в світі виготовляють 5 розмірів водостічних гаків в п’яти довжинах, один з них – Plannja. Гаки кріпляться на будь-яку поверхню, будь то дерево, цегла або бетон. Тільки водостічна конструкція Siba Plannja може обходитися без перехідників в місцях з’єднання двох колін, він може бути зроблений з вертикальної труби.

Всі елементи виконуються в дев’яти кольорах, в 2006 році компанія розробила новий колір New Copper. Це данина моді зростаючої на мідні крівлі і фасади – Plannja зімітував мідне покриття за допомогою нового кольору, прекрасно «маскуються» в тому числі історичні будівлі. Нарешті, водостоки Siba Plannja дуже легко і швидко монтуються.

Завантажити каталог

Завантажити прайс