Добірні елементи

Добірні елементи керамічної дахівки

Гребінь звичайний заттель зШТ/МП

Слгребінь звичайний Браасужить для покриття „на сухо” дахових гребеня і хребта. Залежно від потреб застосовують разом з початковим гребенем, гребенем з подвійною муфтою, гребенем без муфти, зі злучником гребенів, івером гребеня.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 3 шт./1 подовжинний метр. Кріплення: клямра для гребенів, спеціальні шруби 4×55 мм.

Гребінь початковий мушля-заттель

гребінь початковий браасЗастосовується для естетичного викінчення івера початку дахових гребеня чи хребта і кінця гребеня.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 1 шт. на початок або кінець гребеня, так само – хребта.

Гребінь початковий дата-заттель

гребінь початковий дата заттель браасЗастосовується для естетичного викінчення івера початку дахових гребеня чи хребта і кінця гребеня.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 1 шт. на початок або кінець гребеня, так само – хребта.

Гребінь заттель з подвійною муфтою

гребінь заттель з подвійною муфтоюВикористовується для вирівнювання покриття дахового гребеня, коли обидва його боки розпочинаються початковим гребенем. З навітряного краю, за початковим гребенем, вкладають гребінь з подвійним злучником.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 1 шт. на гребінь. Кріплення: 2 клямри для гребенів, спеціальні шруби, 1 покрівельна шруба.

Злучник гребенів заттель

злучник гребенів заттельЕстетично та функціонально поєднує гребінь і хребет у чотирисхилих та причілкових дахах. Трояк накладається на гребінь без злучника на початок дахового гребеня.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 1 шт./на трояк. Кріплення: 3 клямри для гребенів, спеціальні шруби.

Гребінь заттель без муфти

гребінь заттель без муфтиВикористовується для вирівнювання покриття дахового гребеня тоді, коли гребенева черепиця розміщена між злучниками.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 1 шт. на злучник гребенів. Кріплення: 2 клямри для гребенів, спеціальні шруби 4×55 мм.

Гребінь звичайний коніш

гребінь звичайний конішГребінь служить до покриття “на сухо” дахового гребеня і наріжника (хребта). Залежно від потреб, його можна поєднувати з початковим гребенем, гребенем з подвійним злучником, злучником для гребенів та івером гребеня.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: прибл. 2,5 шт./подовжинний метр. Кріплення: клямра для гребенів, спеціальні шруби 4×55 мм.

Гребінь початковий мушля-коніш

Застосовується для естетичного викінчення івера початку дахових гребеня чи наріжника (хребта) і кінця гребеня.

Гребінь початковий дата-коніш

гребінь початковий дата конішЗастосовується для естетичного викінчення івера початку дахових гребеня чи наріжника (хребта) і кінця гребеня.

 

Гребінь коніш з подвійною муфтою

гребінь коніш з подвійною муфтоюВикористовується для вирівнювання покриття дахового гребеня, коли обидва його боки розпочинаються початковим гребенем. З навітряного краю, за початковим гребенем, вкладають гребінь з подвійним злучником.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 1 шт. на гребінь. Кріплення: 2 клямри для гребенів, спеціальні шруби, 1 покрівельна шруба.

Івер керамічний

івер керамічний браасСлужить для закриття отворів наприкінці дахового гребеня, які утворюються між гребеневою і гребенево-причілковою черепицею.
Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: 1 шт. на початок і кінець гребеня. Кріплення: 2 спеціальні шруби або ж довільне розміщення між гребенево-причілковою черепицею.

Черепиця вентиляційна

черепиця браас вентиляційнаВикористовують для вентиляції схилу даху. Уможливює зміну повітря під черепицею. Розроблена для всіх моделей профільної черепиці.
Вентиляційна поверхня: 20 см2/шт. Кольори: відповідають кольорам черепиці. Кількість потрібної вентиляційної черепиці варто вирахувати за даними інструкції по монтажу у розділі „Вентиляція” (згідно з нормою DІN4108).

Черепиця фронтонна ліва\права

черепиця фронтонна браасЦей різновид черепиці уможливлює естетичне виконання івера схилу даху на її причілковому ребрі. Розроблена для всіх моделей профільної черепиці.
Висота причілкового боку: Рубін 65 мм; Ґранат 60 мм. Ширина покрипя причілкової черепиці: Рубін: 131 мм; Ґранат 143 мм. Кольори: відповідають кольорам черепиці. Витрати: прибл. 2,8-3 шт./подовжинний метр. Кріплення: 1 спеціальна шруба 4×55 мм для кожної штуки.

 

Ціни на керамічну черепицю БРААС

Ціни на аксесуари БРААС