Аксесуари

Абсолютно кожна модель черепиці Jacobi може бути укомплектована індивідуальними добірними елементами – керамічними аксесуарами і декоративними елементами, які зроблять Вашу покрівлю індивідуальної та неповторною.

Ось деякі з доступних аксесуарів:

Конькова черепиця і декоративні елементи

Конькова черепиця F1 Конькова черепиця F2 Конькова черепиця F3 Конькова черепиця F5 Конькова черепиця для всіх моделей Jacobi.
F16 рекомендується для великоформатної черепиці; F3 і F5 передбачені для черепиці “Бобровки”. Існують також декоративні елементи під замовлення.
F1 F2 F3 F5
Конькова черепиця F6 Конькова черепиця F9 Конькова черепиця F16  
F6 F9 F16  
башточка керамічна Jacobi півник керамічний Jacobi елемент декорації керамічний Jacobi маківка керамічна Jacobi
Башточки, кульки, маківки, фігури тварин та інші декоративні елементи

Фронтонні, половинчасті і з подвійним шпунтом черепиці

Фронтонна ліва черепиця Фронтонна права черепиця Половинчата черепиця Черепиця з подвійним шпунтом Фронтонна ліва і права для всіх моделей і універсальна для “Бобровки” відповідного забарвлення.
Половинчаста черепиця поставляється для Z10 і D10 (з асортименту поставок в Україну).Для моделі H2 замість фронтонной випускається черепиця з подвійним шпунтом.
Фронтонна ліва черепиця Фронтонна права черепиця Черепиця з подвійним шпунтом
Ліва Права  
Фронтонні Половинчасті З подвійним шпунтом

Прохідні та вентиляційні черепиці

Вентиляційна Z9 Вентиляційна J13 Вентиляційна бобровка Вентиляційна H2 Вентиляційна черепиця для всіх моделей, всіх кольорів.
F3 і F5 передбачені для “Бобровки”.
Черепиця з насадкою для антени і витяжної трубиНасадки для антен і вентиляції кріпляться на одній основі – прохідний черепиці.Такі елементи передбачені для кожного виду черепиці Jacobi
Вентиляційна Z9 Вентиляційна J13 Вентиляційна Бобрівка Вентиляційна H2
Вентиляційна D10 Черепиця з насадкою для витяжки Бобровий хвіст з насадкою для антени черепиця H2 з насадкою для антени
Вентиляційна D10 Черепиця з насадкою для витяжної труби Бобровий хвіст з насадкою для антени H2 з насадкою для антени

Ендова черепиця

ендова черепиця підконькова вентиляційна черепиця J13 черепиця з вигином пряма черепиця з вигином зворотня Ендова і підконькова вентиляційна черепиця, черепиця з вигином для односхилого даху, що примикає до стіни. Конькова черепиця для всіх моделей Jacobi. Ендова черепиця універсальна – використовується для всіх моделей.Черепиця з вигином – для односхилого даху і примикає до стіни виготовляються за замовленням після виміру.
Ендова черепиця для всіх моделей Подконькова вентиляційна черепиця J13 Черепиця з вигином пряма Черепиця з вигином зворотна

Завантажити прайс