Roto R45

Мансардне вікно Рото Р45

Мансардне вікно з центральною віссю повороту – модель R45К/Н – класичне дахове вікно, яке забезпечує експлуатаційні параметри, герметичність і теплоізоляцію на рівні, що значно перевершує попередні стандарти. Найбільш поплярна модель дахового вікна на території як України, так і на пострадянському просторі.

Мансардне вікно з центральною віссю повороту виробляється у двох варіантах матеріалів, залежно від характеру і внутрішнього декору приміщення: дерево або ПВХ.

Вікна моделі R45К/Н встановлюються у важкодоступних або недоступних місцях, таких як, високорозташованим вікна, встановлені для додаткового освітлення.
Можливо використовувати в комбінаціях з більш комфортними вікнами інших моделей.

У каталозі виробів Roto вікна з центральною віссю повороту позначені номером R4 .., потім слід звернути увагу на цифру, наступну за цим номером: – перша цифра в двозначній системі позначає номер моделі R4 .. – Друга цифра – вид скління, наприклад: К45 – буква позначає вид матеріалу, з якого виготовлено вікно: дерево (H) або ПВХ (K) – R45 H / K.

Вікна R45 мають три точки запирання.

Вікно з центральною віссю повороту R45K з трьохкамерного профілю ПВХ не вимагає проведення консерваційних робіт і є ідеальним рішенням у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухня або ванна кімната на мансарді.

Roto_WDF_R65_H_WD_I_168А любителям натурального будівельного матеріалу, яким є дерево, рекомендуємо вікно з центральною віссю повороту R45H, щоб вони могли насолоджуватися чарівністю неповторної атмосфери класично обладнаної мансарди. Вибір без обмежень! Вдосконалене вікно з центральною віссю повороту R45.

Краща пропозиція на ринку в цій групі вікон. У ціні стандартній комплектації: термоізоляційний склопакет (Rc = 0,91 м2С0/Вт), подвійне лакове покриття з підвищеною міцністю, нова ручка DecoLine і встановлений на заводі пароізоляційний фартух. Додатково є можливість встановити утеплений блок WD, що дозволяє економити до 15% тепловтрат.

 

Ціни на вікна Roto