Velux Solar

Велюкс Solar – мансардне вікно на сонячній батареї

velux-solarБажаєте замінити старі вікна на ультрамодні нові мансардні з максимальною зручністю та затратити мінімум зусиль тоді вікна VELUX на сонячні енергії будуть кращим рішенням для вашої зручності і комфорту

Вікна Велюкс встановлюються в будинок дуже просто. Також не потрібно докладати чи мало зусиль до ручного керування вікном адже воно є так само простим як і керування іншими вікнами. Усі компоненти якісно виготовленні на нашому заводі тому не потребують під’єднання до розетки.

Для того щоб увімкнути систему вам не варто кликати електрика, адже Ви зможете справитись самостійно. Потрібно розмістити сонячну панель в верхній частині вікона, після розміщення з’єднайте всі компоненти і ваше нове вікно готове.

Після встановлення вікна потрібно запустити автоналаштування і уже за хвилину Ви з можете використовувати нове ультрамодне і комфортне у користуванні вікно .

Якщо Вам потрібно на сонячні батареї додати ролети то пульт автоматично розпізнає нові додані пристрої адже io-homecontrol® розпізнає продукт,  який відповідає одній системі.

Дистанційне управління та вікно все в одному пакеті

На мансардне вікно легко встановлене дистанційне управління яке містить в собі функції програмування та інформаційним дисплеєм.

  1. Сонячна панель
  2. Мотор
  3. Монтажна пластина.
  4. Батерея

Корисні поради для Вас

Так як вікна використовують сонячну енергію і не вимагають під’єднання до жодної з мереж, встановити їх не докладе у вас додаткових зусиль. Слід не забувати що для безпечної роботи їм потрібно постійний доступ до світла.

Потрібно пам’ятати що:

  1. Використання продукту на сонячній енергії краще підходить для регіонів де сонячних днів більше.
  2. Південна сторона будинку як найкраще підійде для встановлення такої системою.
  3. Сонячна панель повинна бути якомога більше відкрита сонцю, адже чим кут встановлення вікна рівніший ти вона більш відкрита.
  4. Високі будинки і дерева своєю тінню при потраплянні на вікно можуть перешкоджати потраплянню сонця.
  5. Продукт використовує власну сонячна панель, щоб отримати достатню кількість енергії.

Компанія Velux пропонує замінити Ваші старі вікна на нові, що працюють від енергії сонячних батарей. Жодних дротів чи під’єднань до розетки. Встановлюється самостійно без допомоги електрика.

Як встановити?

Потрібно просто встановити сонячну панель  у верхній частині вікна та під’єднати компоненти. Пульт управління автоматично розпізнає систему, тож Вам не потрібно нічого налаштовувати.

Потрібно врахувати

Система Solar підходить для місцевостей з великою кількість сонячних днів. Оскільки робота вікна потребує безперебійного електропостачання, не варто встановлювати систему на вікнах з північної сторони чи у тіні дерев.