Roto R75

Мансардне вікно Roto R75

Мансардне вікно з піднятою у 3/4 висоти віссю повороту стулки – унікальне технічне рішення, яке пропонує тільки компанія Roto.

Завдяки даному технічному вирішенню під час повороту стулка не входить всередину приміщення, що дозволяє наслождаться видом з відкритого вікна стоячи у повний зріст, не боячись ударитися головою.

Газові амортизатори, використані в механізмі підйому, дозволяють легко відкривати та обслуговувати вікна даної моделі.

У каталозі виробів Roto вікна з піднятою віссю повороту позначені номером 7 .., потім слід звернути увагу на цифри, наступні за цим номером, таким чином: – перша цифра в двозначній системі позначає номер моделі 7 .. Друга цифра – тип скління, наприклад – R 75H. Буква позначає вид матеріалу, з якого виготовлено вікно: дерево (H) або ПВХ (K).

Вікно з піднятою віссю повороту стулки з міцного і стійкого трикамерного профілю ПВХ не вимагає проведення консерваційних робіт і є ідеальним рішенням у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухні або ванні кімнати на мансардах. А любителі натурального будівельного матеріалу, яким є дерево, можуть насолоджуватися чарівністю неповторної атмосфери класично обладнаної мансарди.

RotoR75 H/K< піднята на 3/4 вісь повороту полегшує доступ до вікна, а зручне положення для миття після повороту на 135° збільшує безпеку при експлуатації, крім того, не потрібно нахилятися! Немає побоювань, що стулка захлопнеться сама, так як вона утримується газовими амортизаторами, а управління всіма функціями вікна здійснюється за допомогою ручки DecoLine встановленої в нижній частині стулки. Мансардне вікно з піднятою віссю повороту стулки проводиться у двох варіантах матеріалів – залежно від характеру і внутрішнього декору приміщення: дерево або ПВХ.

Тип склопакета:

 • Roto BlueLine Plus (R78A)
  Однокамерний енергозберігаючий склопакет (4 мм – 16 мм (аргон) – 6 мм = 26 мм): зовнішнє скло гартоване, самоочищаються покриття AquaClear, акустична ізоляція, внутрішнє безпечне скло – триплекс. Rc = 0,91 м ² С / Вт
 • Roto орнамент (R74)
  Однокамерний енергозберігаючий склопакет (4 мм – 16 мм (аргон) – 4 мм = 24 мм): зовнішнє скло гартоване, непрозоре скло із захистом від сторонніх поглядів. Rc = 0,91 м ² С / Вт

Функціональні особливості:

 • оригінальне рішення Roto – вісь повороту стулки в ¾ висоти вікна
 • ефективне провітрювання та додаткове освітлення мансарди
 • мансардні вікна з термо-блоком WD: дозволяє як мінімум на 15% поліпшити параметри теплоізоляції.
 • виробляються в 3-му (дерево) і 5-му (ПВХ) класі безпеки вікна.
 • за допомогою пари газових амортизаторів, автоматичне блокування стулки в позиції для миття

Roto_WDF_R75_K_WD_607363Roto_WDF_R75_2x1_K_WD_EK_615759Roto_WDF_R7_H_AL_I_0853
Завантажити прайс