Roto Azuro

Рото Azuro – панорамне мансардне вікно

Roto_Weeze_Azuro_11Панорамне дахове вікно АЗУРО від РОТО – немовірні можливості в плануванні мансарди. Рекордні габаритні розміри вікна 2,60 м х 1,70 м дозволяють втілити в життя найбільш амбітні проети, задовільнити бажання найвимогливішого клієнта. Межа мансарди та навколишнього середовища стираються, якщо ми встановлюємо вікно Азуро. В комплеті додається автоматика з пультом або клавішою. Для безпечного користування у вікні присутнній фотоелемент та датчик дощу.


Зовнішній маркізет не буде зайвим спекотним літом. Він керується за допомогою електроприводу з пультом ДУ або ж настінним вимикачем і відбиває до 95% теплового випромінювання. Також можна встановити затемняючу декоративну плісовану шторку з ручним керуванням.

Всі дахові вікна та аксесуари Roto виробляються з якісних комплекутючих, завдяки чому копанія РОТО надає найбільшу гарантію – 15 років.

Тип склопакета:

Roto Azuro R08A
Roto BlueLine Plus
Однокамерний енергозберігаючий склопакет (4 мм – 16 мм (аргон) – 6 мм = 26 мм): зовнішнє скло гартоване, покриття з функцією самоощищення Aquaclear, акустична ізоляція, внутрішнє 6 мм безпечне скло – триплекс. Rc = 1,00 м² С/Вт
Roto Azuro R09E
Roto BlueLine Plus NE
Двокамерний низькоемісійний склопакет (4 мм – 10 мм (криптон) – 4 мм – 10 мм (криптон) – 4 мм = 32 мм): два зовнішніх загартованих скла, зовнішнє покриття шаром Aquaclear, заповнений криптоном, внутрішнє 6 мм безпечне клеєне скло триплекс, захист від шуму. Rc = 2,00 м² С/Вт

Функціональні особливості:

Roto_Weeze_Azuro_07квартира-студія з необмеженими дизайнерськими можливостями;
• велика відкрита поверхня покрівлі: 2,60 x 1,70 м;
• зручне управління за допомогою електроприводу;
• легко утримувати в чистоті;
• в стандартній комплектації – датчик дощу;
• сфера застосування – покрівлі з ухилом 30° – 65°;
• зовнішній маркізет, плісирована шторка і внутрішні укоси під замовлення;
• можливість виконання під замовлення з низькоемісійним склопакетом;
• запатентована конструкція, що заощаджує місце – техніка «самонакладання» стулок;
• додаткову безпеку гарантує фотоелемент (датчик руху), що захищає від випадкового прищеплення під час закривання або відкривання вікна, а також датчик дощу.

Профіль:

Рама – дерев’яний клеєний брус (сосна). Накладки на всіх стулках – нержавіюча сталь.