Комплектація вікон Модерн

Лакофарбові матеріали

1Компанія «Модерн-XXI» використовує лакофарбові системи на основі водорозчинних зв’язуючих Remmers (Німеччина) і Helios (Словенія). Вся продукція пройшла випробування гігієнічні та має необхідні сертифікати.Фарби на водній основі екологічно чисті та безпечні як при виробництві, так і при експлуатації. Сучасні покриття на водній основі довше зберігають еластичність, мають більш високу міцність, зберігають блиск. Просочення, лаки, фарби на водній основі Remmers і Helios з великою колірною гамою оберігають деревину від псування, гниття, пошкодження комахами і при цьому, даючи їй «дихати», продовжують термін служби готового виробу.

Алюмінієві відливи для рами і стулки

2Дерев’яні вікна ТМ Модерн легко відрізнити від інших, нижні горизонтальні площини вікна, найбільш схильні до впливу атмосферних опадів, захищені алюмінієвими відливами. Алюміній є матеріалом, який не схильний до корозії і старіння. Для конструювання та виготовлення алюмінієвих відливів застосовуються профілю відомих європейських виробників. Кріпляться відливи до дерева стандартними вузлами, які не порушують роботу конструкції і дозволяють витримати всі необхідні розміри і зазори. Алюмінієві відливи повністю оберігають дерево від атмосферних впливів.

Система ущільнювачів і герметизація вікна

3Дерев’яні вікна ТМ Модерн укомплектовані двоконтурним ущільнювачем по периметру стулки фірм Deventer і Dipro (Німеччина). Застосовуються ущільнювачі коричневого та білого кольору.

Особливу увагу приділено встановленню склопакета у виробі. Він встановлюється по периметру в невидимої частини на пористий ущільнювач-амортизатор. Герметизація склопакета в рамі і стулці вікна проводиться спеціальним силіконом, що забезпечує 100% гарантію захисту вікна від проникнення дощової води в середину вікна.

Фурнітура

4Ідеально спроектований і виготовлений вікно є не єдиною умовою довговічною і безперебійної його роботи. Дуже важливий грамотний підбір фурнітури, яка забезпечує легкість роботи, герметичність і безпека закривання.Використання найновіших зразків фурнітури Roto (Німеччина) дозволило істотно розширити діапазон відкривання вікон. Сьогодні ТМ Модерн може запропонувати найскладніші конструкції, в основі яких лежать можливості фурнітури, такі як похило-зсувний система, гармошка, паралельно-зсувна система, вікно з центральним підвісом типу «торнадо».

567