Реставрація вікон і дверей

Реставрація вікон з ПВХ та євробрусу

Які питання та проблеми виникають при монтажі та експлуатації вікон?

Перш за все це є подряпини , що можуть виникнути при неакуратному  транспортуванні або монтажі конструкцій. Також неправильний догляд та експлуатація металопластикових вікон та дверей.

Вам більше не доведеться хвилюватися через подряпини. Ми зможемо швидко заповнити і одночасно зафарбувати глибокі подряпини всього лиш за допомогою олівця-коректора, міні-шпателя і бавовняної тканини. В наявності є 5  кольорів олівця-коректора. Всі кольори можна змішувати між собою. Віск має високу покривну властивість, легко наноситься на  поверхні і зафарбовує їх. Перш ніж стати до роботи потрібно очистити поверхню, яка оброблятиметься. Акуратно шпателем видаляємо усі частинки, які виступають на зовні. Пошкоджена поверхня має бути сухою та чистою. Обираємо колір, який підходить до нашої поверхні і наносимо віск на подряпину. Пізніше шпателем легкими рухами знімаємо залишки воску. Після цього беремо бавовняну ганчірку і акуратно протираємо забираючи залишок воску та витираємо жир від нього. Час обробки становитиме декілька хвилин. Ми використовуємо інноваційний продукт Picobello, який дозволяє заповнити та пофарбувати пошкодженні поверхні.

Також потрібен правильний догляд за різними поверхнями. Те, що підходить для одного матеріалу може пошкодити інший. Універсальні засоби не дають бажаного результату. Наша компанія допоможе Вам підібрати правильний засіб з продукції Picobello по догляду за різними поверхнями.

 

Вам потрібна допомога? Вас дратують подряпини на вікні чи підвіконні ? Не біда ! Зателефонуйте нам і Ви отримаєте фахову консультацію та виїзд майстра на місце.rest1rest2

rest3rest4