Ремонт вікон і дверей

Сервісне обслуговування вікон

Працівник Тисею налагоджує пластикове вікноСьогодні вікна ПВХ є невід’ємним елементом будь-якої сучасної будівлі. Але через певний час за відсутності догляду за віконними конструкціями фурнітура та ущільнювачі, швидко зношуються і перестають функціонувати.

Щоб продовжити період експлуатації вікон потрібно своєчасно робити профілактику і технічне обслуговування.

Налагодження металопластикового вікнаЕксплуатуючи вікна з ПВХ, слід знати, що дрібні неполадки і несправності можуть стати приводом для появи більш серйозних і дорогих поломок. Навіть, якщо ми дуже рідко використовуємо вікна та двері, їх періодично потрібно оглядати, змащувати фурнітуру, гумове ущільнення, регулювати фурнітуру, петлі тощо.

        Тому, обов’язково, необхідно проводити  сервісне обслуговування вікон ПВХ.

ремонт пластикового вікна   Якщо вже виникли проблеми з вікнами або дверима, не слід  самотужки щось виправляти самому, щоб не зробити ще більшої шкоди. Для цього існують спеціально навчені люди, які швидко і якісно вирішать ці проблеми.

деталі для обслуговування віконНаша фірма займається ремонтом і сервісним обслуговуванням пластикових вікон та дверей. Ми надаємо послуги по ремонту та регулюванню виробів з ПВХ, а саме: заміні віконних і дверних ручок, замків на металопластикових конструкціях, заміну старого ущільнення на нове, заміна склопакетів, полірування металопластикового профілю, усунення царапин порізів на профілі, виготовлення стулок вікна, переробка з глухого режиму в поворотно – відкидний.