Алюмінієві вікна

Алюмінієвий профіль для вікнаВиробництво різноманітних алюмінієвих віконних систем і дверей – один з напрямків діяльності компанії, яке давно набуло популярності у замовників, завдяки особливостям алюмінію і його багатим конструктивним можливостям. Фасади, вітражі, зимові сади, перегородки, двері, вікна, розсунення, «гармошки» – ось неповний перелік конструкцій, що виготовляються з теплого й холодного алюмінієвих профілів, а також дерев’яних вікон.

Теплий алюмінієвий профіль з надійною термоізоляцією будівельних конструкцій застосовується при зовнішніх роботах для виготовлення алюмінієвих вікон, дверей, фасадів. В теплих профілях зовнішня і внутрішня оболонки сполучені між собою термомостом або термовставкою (не менше 12 мм), який має великий опір теплопередачі. Товщина стінок в теплому алюмінієвому профілі від 1.3 мм до 1.9 мм. Теплий профіль дозволяє встановити як одинарне скло, так і склопакети (товщиною від 20 до 28 мм), а також заповнити отвір за допомогою алюмінієвої вагонки або пластикової сендвіч-панелі (Stadur).

Холодний алюмінієвий профіль (без термовкладці), що не вимагає термоізоляції, застосовується при виготовленні внутрішніх перегородок, вітрин, огорож, веранд, балконів та інших будівельних конструкцій. Холодний профіль дозволяє встановити як одинарне скло (4-6 мм), так і склопакети (товщиною від 17 до 24 мм), а також заповнити отвір за допомогою алюмінієвої вагонки або пластикової сендвіч-панелі (Stadur).

Сьогодні компанія при виробництві алюмінієвих вікон працює з такими алюмінієвими профілями (теплими і холодними) як Spectral (Польща), Raynaers (Бельгія), Талісман (Україна).

Переваги алюмінієвих вікон і дверей:

  • Довговічність.
  • Висока міцність при низькій питомій вазі.
  • Стійкість проти корозії, деформації, ультрафіолетового випромінювання.
  • Широкі конструктивні можливості (виробництво алюмінієвих вікон і дверей великих розмірів, різної конфігурації і способів відкривання).
  • Теплозберігаючі властивості.
  • Зручність в експлуатації.
  • Вогнестійкість.

Індивідуальний підхід до кожного замовлення дозволяє виконувати найскладніші та нестандартні запити замовників. Завдяки використанню різних видів сучасної фурнітури Sobinco (Бельгія), GU (Німеччина), Roto (Німеччина), їх конструктивних особливостях, з’явилася можливість розширити діапазон відкривання алюмінієвих конструкцій (фіксування кута відкривання вікна, механізми, що оберігають мимовільне відкривання і т.д.). Крім фурнітури, алюмінієві конструкції укомплектовуються посиленими петлями Gese (Італія), доводчиками і приводними системами Dorma (Німеччина), Tormax (Швейцарія). Останнім часом великою популярністю у замовників користуються конструкції типу «гармошка», «портальна розсунення», двері-гойдалки, двері на фотоелементах. З’явилася можливість реалізувати різні дизайнерські ідеї при роботі з алюмінієм, використовуючи термоусадочну плівку, що має безліч варіантів відтінків з фактурою дерева.