Veka Softline 82

Інноваційна енергоефективна система, відповідна високим вимогам майбутнього.

Металопластиковий профіль Века Софтлайн

Softline 82 hataСьогодні все більше значення мають енергозберігаючі властивості вікон. Нова профільна система VEKA – Softline 82 – це інноваційна розробка, що дозволяє вже сьогодні проектувати і виробляти вікна, що відповідають високим вимогам завтрашнього дня.

Системна платформа SOFTLINE 82 пропонує оптимальну базову монтажну ширину, що дозволяє ефективно використовувати енергоефективні вікна, відповідні сучасних вимог у галузі енергозбереження як в нових будівлях, так і в будівлях, що піддаються реновації. Крім цього, розробки VEKA в повній мірі враховують нормативи по вторинній переробці і максимальну економічність в переробці без компромісів в області якості. Нова система пропонує власну створочну геометрію, враховує особливості застосування технології вклеювання склопакета в стулку. Переробники, що використовують дане рішення, отримують тим самим цілий ряд нових можливостей для забезпечення безпеки виробничих процесів і якості готових вікон.
VEKA Softline 82 це комплексна система, що складається з понад 40 нових геометричних рішень. Всі артикули виконані в суворій відповідності з вимогами класу А стандарту RAL, що стосуються як бездоганною оптики вікна, так і його функціональних властивостей. Використання додаткових артикулів 70-мм систем VEKA забезпечує повну свободу при виборі конфігурації вікна.
Монтажна ширина 82 мм
Оптимальна монтажна ширина рами і стулки 82 мм робить систему універсальною, як для використання в новобудовах, так і для реконструкції будинків старої споруди

 

Теплоізоляція

Інноваційна багатокамерна геометрія профілю забезпечує коефіцієнт теплопередачі 1,0 Вт/м2K з встановленим армуванням

Система ущільнень

Три контури ущільнення елегантного сірого кольору надійно захищають від шуму, холоду, вологи і протягів

Склопакети

Можливість установки склопакета від 24 до 52 мм

Висота фальца

Збільшена висота фальца до 25 мм мінімізує можливість появи «крайового ефекту» і, як наслідок, ймовірність утворення конденсату в зоні дистанційної рамки

Висока якість RAL

Товщина стінок профілю відповідає вимогам класу А стандарту RAL

Середнє ущільнення

Поділ фальца на дві зони забезпечує оптимальне температурне розподіл у міжфальцевому просторі
Softline 82 modern

Кількість камер, шт 6
Монтажна глибина профіля, мм 70
Висота рами, мм 63
Товщина зовнішньої стінки, мм 2,7
Кількість контурів ущільнення, шт 2
Армування: тип та товщина П-подібне 1,5мм
Склопакет 4-моно,  24мм,  40мм
Нестандарти арки, трапеції, трикутники